top of page

NĚCO NAVÍC

Většina služeb, které poskytujeme našim klientů je popsána na svých samostatných stránkách. Pro naše klienty děláme i úkony, které pro ostatní účetní firmy standardem nejsou. Níže se podívejte na to, s čím vším vám a vaší firmě můžeme ještě pomoci:

neco-navic-faktury.png

Za naše klienty vystavujeme i faktury. Klienti nám pravidelně dodávají podklady, my za ně vše zpracujeme a fakturu dodáme jejich odběrateli.

neco-navic-autodoprava.png

Mezi naše klienty patří několik firem věnující se autodopravě. Pro ně připravujeme i tzv. "cesťáky", tedy vyúčtování za tuzemské a zahraniční cesty.

neco-navic-diety.png

Pro naše klienty nejen z autodopravy řešíme i tzv. "diety", tedy zvýšené náklady na stravování na cestách. Majitelům firem odpadá další povinnost. 

neco-navic-ruska-klientela.png

Spolupracujeme i s rusky mluvící klientelou. Právě mezi ně paří naši "nejstarší" klienti. Ochotně a srozumitelně vysvětlíme vše potřebné okolo účetnictví.

...a spoustu dalšího. :-) Pokud byste potřebovali cokoliv, co se týká účetnictví a firemních financí a nenašli jste to u nás na webových stránkách, neváhejte se na nás obrátit. Věříme, že se společně dohodneme a pomůžeme vám!

bottom of page